Magazín

Top 3 najlepšie multifunkčné mixéry

0

Kvalitný multifunkčný kuchynský mixér predstavuje v dnešnej modernej dobe skutočne verného pomocníka. Zjednoduší vám nielen prípravu jedál a nápojov, ale zároveň vás očarí svojou všestrannosťou, úsporou miesta a jednoduchou obsluhou. Viete, ktoré multifunkčné mixéry patria medzi tie najlepšie?

...

1. Nutribullet Triple Prep System NBF580B

Tento štýlový multifunkčný mixér vás zaujme nielen svojím 1500 W výkonom, ale aj výbavou, s ktorou dosiahnete absolútny úspech v kuchyni. Jediná motorová základňa dokáže rozpoznať a vytvoriť vďaka trom nadstavcom- mixér plnej veľkosti (1,8l), malý osobný mixér a food processor, s kapacitou nádoby až 1,6l. A aby toho nebolo málo, základňa vám automaticky zobrazí programy vhodné pre príslušný nadstavec, pričom váš výber si jednoducho zvolíte pomocou inteligentnej dotykovej obrazovky. Takto si rýchlo pripravíte chutné smoothie, dresingy, či nezabudnuteľné omáčky. S nadstavcami na food processore zas dokážete všetko od krájania, strúhania, sekania, či hnetenia cesta.

2. Braun MQ9195XLI ponorný multifunkčný mixér

Tento mixér s najsilnejším motorom od Braun, až 1200W ocení skutočne každý nadšenec mixovaných jedál. Rôzne typy omáčok, nátierok, smoothie, polievok, ale aj príprava rôznych džemov sa stane skutočným kulinárskym zážitkom. Ůčinnosť mixovania je o 60% rýchlejšia a prinesie vám až 6-krát jemnejší výsledok, bez nežiadúcich zvyškov nerozmixovaných potravín. XL food processor má objem až 3,2l a môžete v ňom sekať, krájať, strúhať potraviny na väčšie či menšie kúsky, v závislosti od vašich potrieb a dokonca ho môžete využiť na hnietenie cesta, ktorého objem je až 500g.

3. Kuchynský robot Philips Avance Collection HR7778/00

Vďaka inovatívnemu kovovému háku na miesenie, výkonnému 1300W motoru a jednodotykovému tlačidlu na automatické miesenie cesta, sa stala príprava chleba skutočne jednoduchá. S mimoriadne veľkou misou až 3,4l, ktorá má pracovnú kapacitu 2l, pripravíte až 7 porcií polievky, vyšlaháte až 7 vajec alebo vymiesite až 1,7 kg cesta. V nádobe mixéra môžete spracovať až 1,5 l ingrediencií a ak ho využijete ako smoothie mixér pripravíte si s ním až 5 porcií smoothie kokteilov naraz. Strúhanie, granulovanie, tenké pásiky a chutné hranolky vytvoríte práve vďaka nádstavcom z nehradzavejúcej ocele.

Títo obľúbení pomocníci vám vďaka svojej variabilite otvoria v kuchyni dvere k nápadistosti a novým možnostiam, spolu s nimi vytvoríte nespočetné množstvo zdravých jedál a zároveň, vďaka nim ušetríte množstvo času.

A ak sa vám príprava rýchleho, zdravého a chutného jedla zapáčila, potom sa vo vašej domácnosti určite osvedčí stále viac obľúbená, teplovzdušná fritéza. Tá, vďaka svojej jedinečnosti odľahčí vaše jedlá o značné množstvo oleja, vďaka čomu si výživný pokrm pripravíte doslova za pár minút.

Prekonajte prejedanie sa a uzdravte svoj vzťah s jedlom

Previous article

Ako zvládnuť nervozitu pred pohovorom a podať svoj najlepší výkon?

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Magazín