Magazín

9 exotických destinácií (nielen) pre študentov

0

Hľadáte cenovo dostupnú exotickú destináciu, ktorá vás nezruinuje? Už nehľadajte! Máme pre vás komplexný zoznam tých najlepších exotických dovolenkových destinácií.

...

1. Mexiko

Mexiko ponúka širokú škálu dovolenkových možností, od rušných miest Mexico City a Cancún až po pokojné pláže Tulum a Playa del Carmen. Okrem skvelého pomeru ceny a kvality je Mexiko tiež domovom bohatej kultúry a histórie, čo z neho robí skvelú destináciu pre cestovateľov s obmedzeným rozpočtom, ako aj pre tých, ktorí hľadajú pohlcujúcejší zážitok.

2. Thajsko

Thajsko je ďalšou lacnou dovolenkovou destináciou, ktorá ponúka veľa peňazí za peniaze. Od rušných ulíc Bangkoku až po idylické pláže Koh Samui, v Thajsku si každý nájde niečo. Krajina je známa aj svojim chutným pouličným jedlom, ktoré sa dá zohnať za neskutočne dostupné ceny.

3. Vietnam

Vietnam je skvelou destináciou pre cestovateľov s obmedzeným rozpočtom, ktorí hľadajú jedinečný a nevychodený zážitok. Krajina je domovom bohatej kultúry a histórie a ponúka širokú škálu krajiny, od sviežo zelených hôr na severe až po malebné pláže na juhu.

4. Kambodža

Kambodža je ďalšou cenovo výhodnou destináciou, ktorá ponúka množstvo kultúrnych a historických zaujímavostí. Krajina je domovom slávneho chrámového komplexu Angkor Wat, ako aj širokej škály ďalších chrámov a historických pamiatok. Kambodžské pláže a ostrovy sú navyše jedny z najkrajších v juhovýchodnej Ázii.

5. Indonézia

Indonézia je cenovo výhodná destinácia, ktorá ponúka širokú škálu aktivít a atrakcií. Od rušných ulíc Jakarty až po nádherné pláže Bali, v Indonézii si každý nájde niečo. Krajina je tiež domovom bohatej kultúry a histórie a ponúka širokú škálu krajiny, od bujnej džungle po aktívne sopky.

6. India

India je cenovo výhodná destinácia, ktorá ponúka širokú škálu aktivít a atrakcií. Od rušných ulíc Bombaja až po pokojné pláže Goa, v Indii si každý nájde niečo. Krajina je tiež domovom bohatej kultúry a histórie a ponúka širokú škálu krajiny, od Himalájí až po Indický oceán.

...

7. Srí Lanka

Srí Lanka je cenovo výhodná destinácia, ktorá ponúka širokú škálu aktivít a atrakcií. Od rušných ulíc Colomba až po pokojné pláže na juhu, na Srí Lanke si každý nájde niečo. Krajina je tiež domovom bohatej kultúry a histórie a ponúka širokú škálu krajiny, od bujnej džungle po čajové plantáže.

8. Nepál

Nepál je cenovo výhodná destinácia, ktorá ponúka širokú škálu aktivít a atrakcií. Od rušných ulíc Káthmandu až po pokojné hory Himalájí, v Nepále si každý nájde niečo. Krajina je tiež domovom bohatej kultúry a histórie a ponúka širokú škálu krajiny, od bujnej džungle až po zasnežené vrcholky.

9. Laos

Laos je cenovo výhodná destinácia, ktorá ponúka širokú škálu aktivít a atrakcií. Od rušných ulíc Vientiane až po pokojné hory na severe, v Laose si každý nájde niečo. Krajina je tiež domovom bohatej kultúry a histórie a ponúka širokú škálu krajiny, od bujnej džungle po staroveké chrámy.

Záver

Či už hľadáte tropický raj, kultúrny a historický zážitok alebo kombináciu oboch, týchto 9 exotických dovolenkových destinácií ponúka niečo pre každého cestovateľa, ktorý si dáva pozor na svoj rozpočet. Od Mexika až po Filipíny ponúka každá destinácia jedinečný zážitok za prijateľnú cenu. S našimi tipmi a trikmi na efektívne cestovanie určite využijete svoj rozpočet na maximum a vytvoríte si trvalé spomienky. Nedovoľte, aby vás obmedzený rozpočet brzdil v spoznávaní sveta, začnite plánovať svoje ďalšie dobrodružstvo už dnes!

Skúste použiť farby Sikkens pre vyvážené vzdelávacie priestory

Previous article

SEO ako letná brigáda? Čítajte ďalej!

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Magazín