Magazín

Čo má spĺňať tlačiareň pre študenta a ako ušetriť na toneroch?

0

Štúdium so sebou prináša množstvo rôznych požiadaviek. Nejedná sa len o školské potreby, mladí študenti často potrebujú aj počítače, notebooky alebo iné PC príslušenstvo. Školské povinnosti dokáže pomôcť zvládnuť aj kvalitná tlačiareň.

...

Mnoho rodičov či mladých študentov nevie správne zodpovedať na otázku, koľko investovať do tlačiarne. Ak má slúžiť len na školské potreby prípadne na rôzne voľnočasové aktivity, nie je až tak nutné hľadať ich drahšie prevedenia. Sústreďte sa skôr na dobrý pomer ceny, kvality tlače a funkcií. Dôležitou položkou sú aj výdavky na tonery.

Lacné tonery pomôžu ušetriť každému študentovi

Študentom základných škôl naplní očakávania aj jednoduchá tlačiareň. Využívať ju budú najmä na tlač prezentácií a domácich úloh či ich skenovanie. Zabudnite na prehnanú rýchlosť tlače či extrémnu kvalitu. Tu je skôr na mieste hľadať lacné tonery. Či sa už bude jednať o atramentové alebo laserové prevedenia, práve tu sa dá z dlhodobého hľadiska zaujímavo ušetriť.

Stredoškoláci už majú vyššie nároky na tlač. Tu zvoľte spoľahlivejšiu tlačiareň, ktorá by mala disponovať nižšími nákladmi na tlač a zvládať väčšie objemy. Táto veková skupina hľadá aj moderné farebné prevedenia či kompaktné rozmery. Siahnite skôr po multifunkčnejších tlačiarňach, ktoré ponúknu aj služby skeneru alebo kopírky.

Vysokoškolákov poteší hlavne rýchla monochromatická tlač napríklad s podporou obojstrannej tlače a bezdrôtovou konektivitou. Skvelé služby poskytne aj farebná multifunkcia s tankovým atramentovým systémom dopĺňania.

Tonermi HP k lepším študijným výsledkom

Kompatibilné laserové tonery HP sú skvelou voľbou pre každého študenta. Práve pri tejto skupine zákazníkov patria medzi najpredávanejšie. Spoločnosť Hewlett Packard sa snaží prispôsobiť sa progresívnemu mysleniu mladých ľudí a pravidelne im prinášať nové technologické vychytávky. Zaujímavou voľbou môžu byť aj kompatibilné laserové tonery od alternatívnych výrobcov, ktoré disponujú vysokou vyťaženosťou a hlavne prinesú podstatné zníženie nákladov na tlač.

Zdroj obrázku: Rimdeika / Shutterstock.com

1.svetová vojna – stručný prehľad + všetko, čo potrebujete

Previous article

Zariaďte svojim prvákom izbu tak, aby sa im dobre učilo

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Magazín