Magazín

Spotrebné batérie, ktoré sú vhodné aj pre študentov

0

Čo urobí študent, keď mu dôjdu „baterky“? Bežný scenár opisuje, že sa posilní dostupným kofeínovým alebo iným energeticky bohatým nápojom. Spojí príjemné s užitočným a uprednostní krátky relax. Ale pozrime sa na vec z druhej strany – čo ak o energiu prichádzajú spotrebiče a ich príslušenstvo nevyhnutné k štúdiu?

...

Študent je lenivý a vynaliezavý zároveň. Preto preferuje nabíjacie baterky!

Výhody značkových nabíjacích tužkových batérií spočívajú v garantovanom opätovnom používaní. Úplnou výhrou sú v tom batérie s vyšším napätím ako bežne dostupné modely. Aj to je o dôvod viac, prečo zabudnúť na klasické batérie a všetku svoju pozornosť venovať celosvetovo uznávaným batériám s vyšším napätím.

Ďalším poznávacím znamením, že už nejde o akékoľvek spotrebné batérie, je počet nabíjacích cyklov. Je možné dosiahnuť až 1000 nabíjaní, čo vykazuje aj všestranná 1,5V batéria. Má široké uplatnenie v hudobných, komunikačných a herných zariadeniach. Podporuje zábavu, vedie ku kvalitnému vzdelávaniu, ale aj k zážitkovosti. Pomocou inovatívnych nabíjacích batérií si študenti ľahšie nachádzajú súvislosti medzi teóriou a praxou – spomínaný rozšírený model batérií je kompatibilný so zariadeniami pre audiovizuálny záznam. Bežne ide o fotoaparáty, multifunkčné rádiá a pod.

Najpredávanejšie, pre študenta stále finančne dostupné batérie Duracell!

Študenti zbožňujú ten pocit, keď disponujú obzvlášť kvalitným a uznávaným sortimentom. Jedným z nich sú batérie duracell v profesionálnom koncepte. Tieto batérie neuvádzame náhodne, ale najmä pre ich výnimočnosť vďaka získaným titulom a oceneniam. To, že je výkon a spoľahlivosť synonymom duracell batérií, je už známe. Bližšie to potvrdzujú svojím „dizajnom“, výsledným konceptom pre profesionálne zariadenia. Výnimkou nie sú ani malé gombíkové batérie, no aby nedošlo k nedorozumeniam, treba si osvojiť ich viaceré alternatívne označenia. Človek sa jednoducho učí celý život!

Zdroj obrázku: A.Penkov / Shutterstock.com

 

Ako prekonať kultúrný šok ako študent v zahraniči? Povieme vám!

Previous article

Ako pracovať na osobnom rozvoji a zlepšovaní počas štúdia v zahraničí?

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Magazín