Magazín

Prečo by ste mali používať page buildery?

0

Na to, aby ste si vytvorili web stránku podľa vašich predstáv, už dnes nepotrebujete žiadne znalosti programovania. Jej rýchle vytvorenie vám umožnia page buildery. A to aj vtedy, ak ste v tejto oblasti úplným začiatočníkom. Aké sú teda ich výhody? 

...

Zabudnite na HTML

Page buildery môže používať ktokoľvek. Zatiaľ čo programátor pri tvorbe webu využíva jazyk HTML a pracuje s kódom stránky, page buidery umožňujú tvoriť stránku z vopred pripravených prvkov a dizajnov. Výhodou je, že k tomu nepotrebujete žiadne znalosti programovania ani technické zručnosti. 

Užívateľské prostredie page builderov je intuitívne, vlastnú stránku si tak môže vytvoriť aj začiatočník. Pomocou funkcie drug and drop pridávate a presúvate na svojom webe rôzne obrázky, text aj iné prvky. Stačí pritom používať myš vášho počítača. 

Prístupné z každého zariadenia

Web stránku nemusíte vytvárať a upravovať len na vašom počítači. Do jej administrácie sa môžete prihlásiť z akéhokoľvek zariadenia kdekoľvek na svete. Stačí sa len prihlásiť do svojho účtu. Po upravení stránky jednoducho všetky zmeny uložíte a ihneď sú prístupné na webe. 

Moderný, vopred pripravený dizajn

Chceli by ste si vytvoriť vlastnú stránku, no myslíte si, že nemáte dostatočný talent na návrh jej dizajnu? Nebudete ho vôbec potrebovať! Stačí si vybrať niektorú z pripravených šablón, ktoré za vás navrhli profesionáli. Šablóny sú pritom k dispozícii pre rôzne oblasti záujmov aj podnikania, stačí si len vybrať. Všetky úpravy, ako sú vaše obrázky a text, potom vykonáte v page builderi. 

Stránka, ktorá je hneď dostupná

Celý proces tvorby webu je oveľa jednoduchší. Page buildery vám umožnia stránku ihneď sprevádzkovať. Ak si vyberiete z vopred pripravených šablón, už len pridáte svoj vlastný obsah, uložíte ho, publikujete a ste online!

Bezplatné aplikácie

Page buildery majú vlastnú knižnicu bezplatných nástrojov, ktorými si môžete pridať na váš web rôzne funkcie. Ak vám ich ponuka nestačí, môžete si vybrať aj z platených doplnkov, možná je tiež integrácia nástrojov tretích strán. 

...

Šetria vaše výdavky

Chceli by ste za vytvorenie webu zaplatiť minimum? Page buildery vám ušetria nemalú čiastku. Vybrať si pritom môžete z bezplatných aj platených balíčkov služieb, niektoré ponúkajú tiež bezplatný hosting a doménu. Internetová stránka vás tak bude stáť niekoľko násobne menej, ako keby ste si ju dali vytvoriť na mieru. 

Rýchle zmeny a aktualizácie stránky

Rozširujete vaše podnikanie o novú službu alebo pridávate nový článok na blog? Nové informácie, novinky o vašej činnosti aj zaujímavosti pridáte celkom jednoducho. Užívateľské rozhranie obsahuje všetky potrebné funkcie. 

Vlastná webstránka s WebSupport

Jednoduchosť používania sľubuje aj slovenský WebSupport. Všetko, čo potrebujete pre sprevádzkovanie vašej webovej stránky, tu nájdete na jednom mieste. Vyberiete si jednu zo stoviek šablón, upravíte ju a hneď môžete svoj obsah zverejniť. 

WebSupport vlastná webstránka je vhodná na rôzne zameranie. Môžete si vytvoriť blog, jednoduchú stránku firmy aj zložitý biznis web. Komplexné služby zahŕňajú tiež registráciu domén a SSL certifikáty. Aby ste získali lepšiu pozíciu vo vyhľadávaniach, nechýbajú nástroje pre SEO optimalizáciu stránky. Pre prevádzku vašej stránky vám WebSupport poskytne aj hosting. 

Ako skĺbiť štúdium a podnikanie

Previous article

Ako sa finančne pripraviť na štúdium v zahraničí

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Magazín